Forsamlingshuset kan lejes med egen forplejning eller med mad fra Høkerens udvalg.
Butikken har delikatesser, frugt, øl, vin mv. Caféen byder på hjemmebagt brød, kager, kaffe samt sandwiches og frokostsalater og drikkevarer.
Du finder os på I. C. Modewegsvej 40 i Kongens Lyngby, og vi har åben alle dage fra kl. 8-18
Sommerfilm i Moviehouse
Sommeren bugner at gode film i MovieHouse Hellerup. Nyd disse og masser af andre gode film i Danmarks Lækreste Biograf.
Ekstra værdi hos Jesper Nielsen i Charlottenlund
Hos Jesper Nielsen ønsker vi at skabe ekstra værdi for vores kunder. Vi har en anderledes vinkling på boligmarkedet, hvor værdiskabelse, præsentationen af vores kunders hjem og markant synlighed på jespernielsen.dk og SoMe kanaler samlet set sikrer, at vi rammer flest mulige købere til vores kunders HJEM.
Stjernestunder på kanten af Øresund
Comwell Copenhagen Portside præsenterer intimkoncerter med store danske kunstnere og gourmetmiddag. Besøg os i Alexandriagade 1 i Nordhavn